Pružamo usluge porodične medicine, pod istim uslovima kao i u domovima zdravlja – to podrazumjeva pregled dr. specijaliste porodične medicine. U slučaju potrebe eventualnih, drugih specijalističkih pregleda, možete dobiti uputnicu s kojom možete da dogovorite pregled kod odgovarajućeg specijaliste u domovima zdravlja, Općoj bolnici ili Kliničkom centru.
Pregledi su vezani za sada samo za porodičnu medicinu, što znači da ne morate ostale preglede obavljati u našoj klinici.
Ukoliko se odlučite da druge, potrebne specijalističke preglede, obavite kod nas, kako bi izbjegli duge liste čekanja, možete uz plaćanje te usluge, za koje ćemo odobriti popust od 15%. To se odnosi na laboratorijske analize i specijalističke preglede koji su zastupljeni u našoj poliklinici.
Sve ove mogućnosti se odnose isključivo na pacijente, koji se registruju, da se liječe u Poliklinici SaNaSa.
Pacijenti koji žele da prebace karton u našu polikliniku, u domu zdravlja ili ambulanti porodične medicine kojoj pripadaju podnose zahtjev za prebacivanje kartona te isti donose u našu polikliniku.
Usluge porodične medicine trenutno pružamo samo na Grbavici.
Za više informacija, možete nas kontaktirati na brojeve 033/66 18 40, 66 18 41.